Конкурс Студент року

19 листопада 2015 року в університеті відбувся конкурс "Студент року", присвячений 20 - літтю Буковинського університету та Міжнародному Дню студента.

У конкурсі взяли участь кращі представники усіх факультетів навчального закладу. Учасники мали змогу проявити себе у таких конкурсних завданнях, як: "Приємно познайомитись", "Улюблена страва студента", "Презентація професії" та "Конкурс талантів". У запеклій боротьбі перемогла студентка групи Ф-11 економічного факультету Семенович Ліліана, котра представлятиме Буковинський університет на традиційному міському конкурсі "Студент року - 2015"

Конкурс завершився солодким фуршетом для студентів від президента університету Маниліча Михайла Івановича.

19-11-2015