Конкурс серед викладачів на викладання в рамках Erasmus+ mobility of staff

Оголошується конкурс серед викладачів Буковинського університету на викладання в рамках Erasmus+ mobility of staff. Викладання відбуватиметься у ВУЗі-партнері: Вища школа економіки та менеджменту державного управління в Братиславі, Словаччина протягом 1  тижня весняного семестру.

Крайній термін подачі документів: 23.01.2019

Викладач отримує стипендію в розмірі 140 EUR в день. Проживання та харчування за свій рахунок.

Всі питання та реєстрація у конкурсі проводить тільки особисто проректор з міжнародних відносин проф. Ярослав Ігорович Виклюк.

З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті університету.

Умови конкурсу:

1)      До участі в конкурсі допускаються викладачі Буковинського університету.

2)      Документи:

1. .          заявку на участь у конкурсі;
  2. .          резюме у форматі CV model Europass;
  3. .          лист про мету участі в довільній формі;
  4. .          лист-погодження від приймаючої сторони.

14-01-2019