Конкурс серед викладачів Erasmus+ mobility of staff

Оголошується конкурс серед викладачів Буковинського університету на проходження стажування та викладання в рамках стипендіальної програми Erasmus+ mobility of staff. Стажування відбуватиметься у ВУЗі-партнері: університет "Штефан Чел Маре", м. Сучава (Румунія) протягом 5-ти днів весняного семестру.
В рамках програми відбуватиметься БЕЗКОШТОВНЕ стажування.
Викладачі отримують щоденну стипендію Європейського Союзу.

Для реєстрації необхідно заповнити заявку на участь у конкурсі у проректора з міжнародних відносин проф. Ярослава Ігоровича Виклюка (каб 208).

Умови конкурсу:

1. До участі в конкурсі допускаються викладачі всіх факультетів не залежно від наукових ступенів та вчених звань.
  2. Мають закордонний паспорт
  3. Викладач має:
    - Мати високий рівень знання англійської (румунської) мови, достаттній для вільного викладання лекцій
    - Високий науковий рейтинг (індекс Хірша в Google Scholar, кількість та рівень наукових праць за останній рік)
    Мотивацію поїздок для мобільності (досвід, спосіб, яким ця участь сприятливо вплине на поточну діяльність на факультеті чи університеті)
    Інші елементи, що мають відношення до партнерства з приймаючою організацією (спільні проекти, конференції, заходи зі студентами тощо)

Документи приймаютьмя до 03.11.2017
    Конкурс буде проведено 10.11.2017