Конкурс серед студентів Erasmus+ mobility of students

Оголошується конкурс серед студентів 2-3 курсу економічного факультету на навчання в рамках стипендіальної програми Erasmus+ mobility of students. Навчання відбуватиметься у ВУЗі-партнері: Вища школа економіки та менеджменту державного управління в Братиславі, Словаччина протягом 3-х місяців осіннього семестру.

В рамках програми відбуватиметься БЕЗКОШТОВНЕ навчання.

Студенти отримують щомісячну стипендію Європейського Союзу в розмірі 750 EUR.

Студенти проживатимуть в комфортабельному гуртожитку чи апартаментах.

Участь в конкурсі повністю безкоштовна!

Всі питання та реєстрація у конкурсі проводить тільки особисто проректор з міжнародних відносин проф. Ярослав Ігорович Виклюк.

Умови конкурсу:

1. До участі в конкурсі допускаються студенти 2-го  та 3-го курсів економічного факультету.

2. Мають закордонний паспорт

3. Студент має:

1. мати високий середній навчальний бал за останній семестр і не мати жодних академічних заборгованостей

2. приймати активну участь у громадському житті університету та займатися науковою діяльністю

3. Мати достатній рівень знання англійської мови (викладання відбуватиметься англійською мовою)

06-05-2016