Конкурс на краще декламування поезії Шевченка

Шевченко - наш. Він для усіх століть,
Він - як Ісус Христос для України .
Візьміть його вогню, хоч крихітку візьміть,
І з цим вогнем виходьте із руїни.

У конференц-залі відбувся конкурс на краще декламування поезії Шевченка. Охочих взяти участь у ньому виявилося чимало, що свідчить про нове покоління –  таке, що прагне до прекрасного, котре з новою силою усвідомлює велич його духу, силу могутнього таланту, звертаючи свої погляди до його поезії.

На конкурсі звучали рядки найвідоміших творів Т.Г.Шевченка:  «І мертвим, і живим…», уривок з поеми «Катерина», «Княжна»,  «Три літа», «Утоплена», ліричні рядки інтимної поезії -  «Якби зустрілися ми знову…»; «Хустина» та інші.

Шевченків «Заповіт» пролунав різними мовами.  Декламації щоразу переривали оплески та овації.

Шевченка вважають генієм української літературної епохи не випадково, бо, народившись у родині кріпака, він став «велетнем у царстві духа». Гості свята з цікавістю переглянули документальний фільм про життя і творчість Кобзаря.

Зважаючи на високий рівень майстерності, ерудиції, таланту студентів, прийняти рішення членам журі було досить важко. Вирішувати долю конкурсантів випало проректору з навчальної роботи Шинкарюк І.О., деканові факультету комп’ютерних систем і технологій Вершигорі В.Г., деканові юридичного факультету Лавренюк Н.М. та голові студентського комітету Андрієві Глеку.

Переможцями конкурсу на краще декламування поезії Шевченка стали:

І місце – Бойчук Альона (П-12) та Гелич Раїса (П-1);

ІІ місце – Опаєць Станіслав (К-21);

ІІІ місце – Кушнір Катерина (П-11) та Шевчук Марина (А-1).

Щиро вітаємо переможців!

На завершення, члени журі, студенти та гості подякували організаторам та ведучим свята Гакман Юлії та Унгуряну Іллі, а також   канд.філол.наук Валігурі Ганні Анатоліївні та канд.філол.наук  Морараш Галині Володимирівні.

13-03-2017