Книжкова виставка - музикальний акорд "Фатальні сорокові в літературі та піснях ..."

    Студенти відділення загальноосвітньої підготовки вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

    Для українців, як і для всіх інших народів, Друга світова війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю. 

    Стрімко збігають роки, все менше залишається ветеранів та залишається пам ять про них  - в літературі, спогадах, піснях.

    Презентація  книжкової виставки - музикального акорду "Фатальні сорокові в літературі та піснях ..." , присвяченої Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулась в стінах читального залу філії Обласної наукової бібліотеки 10 травня 2018 року.

    Про українську та світову літературу війни, прокоментувавщи матеріали виставки, розповіла учасникам заходу, студентам Буковинського університету, працівник бібліотеки Олена Мацьопа.

 Музикальний акорд  та огляд воєнної пісні  здійснив для студентів викладач обласного училища мистецтв ім  С. Воробкевича  Віталій Максимюк, зумівши цікаво розповісти про історію написання окремих воєнних пісень, симфоній  та надавши можливість прослухати уривки з них присутнім. 


11-05-2018

Останні новини

Приватний вищий навчальний заклад "Буковинський університет" вітав першокурсників

2 вересня 2018 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвяченап очатку нового навчального року.

Урочистості з нагоди Свята знань - 2018

У ПВНЗ "Буковинський Університет" відбудеться 2 вересня об 11:30 на території корпусу за адресою Дарвіна 2а. Запрошуємо Студентів, батьків та викладачів.

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО НАБІР!

- на освітній ступінь «бакалавр»: - на освітній ступінь «магістр»

Студенти університету у літній школі в Румунії

Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , «Право» взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи» у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.


Всі новини