Книжкова виставка - музикальний акорд "Фатальні сорокові в літературі та піснях ..."

    Студенти відділення загальноосвітньої підготовки вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

    Для українців, як і для всіх інших народів, Друга світова війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю. 

    Стрімко збігають роки, все менше залишається ветеранів та залишається пам ять про них  - в літературі, спогадах, піснях.

    Презентація  книжкової виставки - музикального акорду "Фатальні сорокові в літературі та піснях ..." , присвяченої Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулась в стінах читального залу філії Обласної наукової бібліотеки 10 травня 2018 року.

    Про українську та світову літературу війни, прокоментувавщи матеріали виставки, розповіла учасникам заходу, студентам Буковинського університету, працівник бібліотеки Олена Мацьопа.

 Музикальний акорд  та огляд воєнної пісні  здійснив для студентів викладач обласного училища мистецтв ім  С. Воробкевича  Віталій Максимюк, зумівши цікаво розповісти про історію написання окремих воєнних пісень, симфоній  та надавши можливість прослухати уривки з них присутнім. 


11-05-2018

Останні новини

Якби ти нас, Тарасе, чув...

Цими прекрасними березневими днями ми вшановуємо пам'ять про основоположника нової української літературної мови ? Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, відбулося засідання круглого столу.

Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію.

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Вітання президента університету професора Маниліча М.І. з нагоди 8 Березня

Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.


Всі новини