Кір та дифтерія: проблеми сьогодення

5 листопада відбувся відкритий семінар з питань здоров'я сьогодення.
Ми щиро вдячні професору Польовій Світлані Петрівні за професійність та доступне викладення актуальних проблем світу та нашої держави зокрема5 листопада відбувся відкритий семінар з питань здоров'я сьогодення.

07-11-2019

Успішний захист магістерських робіт!!

Магістри спеціальності 071- «Облік і оподаткування», 072- «Фінанси, банківська справа та страхування» успішно захистили магістерські роботи.

Випускники шкіл приєдналися до святкування Дня закоханих

Слухачі підготовчих курсів до вступу в університет з радістю та цікавістю приєдналися до святкування Дня закоханих в університеті.

Зустріч з випускниками Буковинського університету

13 лютого в університеті відбулася радісна зустріч випускників різних років. За 25 років університет випустив 18 тисяч випускників з обліку, фінансів, права та комп’ютерних наук.

Святкуємо День Валентина!

14 лютого студенти Буковинського університету відсвяткували День закоханих!

Засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму

10. 02. 2020р. на базі Буковинського університету відбулося засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму за участю ректора Сучавського університету «Штефан чел Маре» - професора Валентина Попа та президента ПВНЗ «Буковинський університет» - професора Михайла Маниліча.