Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2018)

У Буковинському університеті триває конференція

     Восьмий рік поспіль Буковинський університет проводить Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2018).

Як зменшити прірву між наукою та практикою? Як наукові здобутки можуть допомогти промисловості та виробництву? Як посилити роль науковців у вирішенні нагальних проблем суспільства?

Ось такі глобальні питання розглядають учасники .Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку», яка розпочалася у Приватному вищому навчальному закладі «Буковинський університет» (19-20 квітня 2018 року). У роботі конференції беруть участь науковці України, Білорусі, Сербії, Польщі, Румунії, Словаччини, Австрії, Чехії.

Тематика конференції надзвичайно цікава: інноваційний розвиток економіки; математичні методи, моделі та інформаційні технології; становлення правових інститутів у процесі розбудови державності; проблеми політичного і соціально-економічного розвитку України на сучасному етапі; теоретико-методологічні проблеми медіації; кризовий менеджмент; фінансовий механізм розвитку регіону та ін.

Учасників конференції привітали поважні гості: Паскар О.Є, заступник Чернівецького міського голови, та Молдован Елеонора, Генеральний консул консульства Румунії в м. Чернівцях.

У вітальному слові президент університету, професор Маниліч М.І., зазначив, що метою конференції є впровадження в життя наукових досягнень у галузі економіки, права та інформаційних технологій.

На пленарному засіданні виступили вчені з надзвичайно актуальними проблемами: «креативна бухгалтерія», створення системи «розумне місто», інновації в економіці тощо.

Надзвичайно цікавими були доповіді молодих вчених. Наукові праці студентів вразили актуальністю й новизною. Зі справжнім зацікавленням слухали молодих доповідачів відомі, досвідчені науковці. Ставили запитання, дискутували. Плідно й насичено проходили секційні засідання. Були й оригінальні вирішення складних технічних проблем, інноваційні погляди на виклики сучасності, неординарні підходи до розв’язку складних завдань.

Упевнені, що зростає нове покоління науковців – талановитих, креативних, здатних змінити життя на краще. І особливо приємно, що свої перші наукові кроки така молодь робить у Буковинському університеті.


19-04-2018

Останні новини

Книжкова виставка - музикальний акорд "Фатальні сорокові в літературі та піснях ..."

Студенти відділення загальноосвітньої підготовки вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

Захід на юридичному факультеті до дня книги та авторського права

25 квітня на юридичному факультеті пройшов захід приурочений дню книги та авторського права. Участь взяли студенти наукового товариства, які підготували доповіді та презентації.

Звітне засідання студентського наукового гуртка «ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР»

25.04.2018 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Економічний простір». Члени гуртка, під керівництвом викладачів кафедри економіки і підприємництва, підвели підсумки науково-дослідної роботи...

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2018)

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2018)

Буковинський молитовний сніданок

Президент Буковинського університету Маниліч Михайло Іванович 10.04.2018 року взяв участь у першому Буковинському Молитовному сніданку, який відбувся під егідою єднання всіх заради України


Всі новини