Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2018)

У Буковинському університеті триває конференція

     Восьмий рік поспіль Буковинський університет проводить Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2018).

Як зменшити прірву між наукою та практикою? Як наукові здобутки можуть допомогти промисловості та виробництву? Як посилити роль науковців у вирішенні нагальних проблем суспільства?

Ось такі глобальні питання розглядають учасники .Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку», яка розпочалася у Приватному вищому навчальному закладі «Буковинський університет» (19-20 квітня 2018 року). У роботі конференції беруть участь науковці України, Білорусі, Сербії, Польщі, Румунії, Словаччини, Австрії, Чехії.

Тематика конференції надзвичайно цікава: інноваційний розвиток економіки; математичні методи, моделі та інформаційні технології; становлення правових інститутів у процесі розбудови державності; проблеми політичного і соціально-економічного розвитку України на сучасному етапі; теоретико-методологічні проблеми медіації; кризовий менеджмент; фінансовий механізм розвитку регіону та ін.

Учасників конференції привітали поважні гості: Паскар О.Є, заступник Чернівецького міського голови, та Молдован Елеонора, Генеральний консул консульства Румунії в м. Чернівцях.

У вітальному слові президент університету, професор Маниліч М.І., зазначив, що метою конференції є впровадження в життя наукових досягнень у галузі економіки, права та інформаційних технологій.

На пленарному засіданні виступили вчені з надзвичайно актуальними проблемами: «креативна бухгалтерія», створення системи «розумне місто», інновації в економіці тощо.

Надзвичайно цікавими були доповіді молодих вчених. Наукові праці студентів вразили актуальністю й новизною. Зі справжнім зацікавленням слухали молодих доповідачів відомі, досвідчені науковці. Ставили запитання, дискутували. Плідно й насичено проходили секційні засідання. Були й оригінальні вирішення складних технічних проблем, інноваційні погляди на виклики сучасності, неординарні підходи до розв’язку складних завдань.

Упевнені, що зростає нове покоління науковців – талановитих, креативних, здатних змінити життя на краще. І особливо приємно, що свої перші наукові кроки така молодь робить у Буковинському університеті.


19-04-2018

Останні новини

Приватний вищий навчальний заклад "Буковинський університет" вітав першокурсників

2 вересня 2018 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвяченап очатку нового навчального року.

Урочистості з нагоди Свята знань - 2018

У ПВНЗ "Буковинський Університет" відбудеться 2 вересня об 11:30 на території корпусу за адресою Дарвіна 2а. Запрошуємо Студентів, батьків та викладачів.

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО НАБІР!

- на освітній ступінь «бакалавр»: - на освітній ступінь «магістр»

Студенти університету у літній школі в Румунії

Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , «Право» взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи» у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.


Всі новини