Гранти та проекти ЄС

В рамках інформаційних заходів від Представництва ЄС у Чернівцях 6.11.2018 р., викладачі кафедри фінансів Скуляк В.М., Гончарук Я.М. та Стахова Н.В. відвідали презентацію відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

08-11-2018

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».

Акція «Милосердя»

У передсвяткові дні традиційною стала зустріч студентів Буковинського університету з вихованцями дитячого будинку «Сонечко»

9 квітня 2019 року студенти відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».

9 квітня 2019 року студенти ПВНЗ «Буковинський університет» разом із викладачами к.е.н.,доцент Стахова Н.П. та к.е.н., Бурдейна Л.Д. відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».