Фестиваль класичної музики

18 листопада 2017 року у приміщенні Чернівецької обласної філармонії відбувся концерт Академічного хору «Орея», який проходив у рамках фестивалю класичної музики «Буковинський листопад 2017». Завдяки президенту університету, концерт відвідали наші викладачі і студенти, за що висловлюють щиру подяку Манилічу Михайлу Івановичу.

27-11-2017

Книжкова виставка - музикальний акорд "Фатальні сорокові в літературі та піснях ..."

Студенти відділення загальноосвітньої підготовки вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

Захід на юридичному факультеті до дня книги та авторського права

25 квітня на юридичному факультеті пройшов захід приурочений дню книги та авторського права. Участь взяли студенти наукового товариства, які підготували доповіді та презентації.

Звітне засідання студентського наукового гуртка «ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР»

25.04.2018 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Економічний простір». Члени гуртка, під керівництвом викладачів кафедри економіки і підприємництва, підвели підсумки науково-дослідної роботи...

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2018)

Буковинський молитовний сніданок