Фільм Захар Беркут

Нетипове заняття з української літератури

Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» провели нетипове заняття з української літератури в кінотеатрі «Чернівці». Нещодавно відбулась прем’єра фільму «Захар Беркут». Це екранізація однойменної історичної повісті Івана Франка, у якій автор показує незламний дух волелюбного українського народу в обороні своєї Батьківщини від монголо-татарської навали. Фільм «Захар Беркут», звичайно, уплинув на свідомість дітей. Головне кредо твору: «Тільки у єдності наша сила!».

Подібні «польові» заняття студентам до вподоби, адже є в навчальній програмі багато тем, для розуміння яких не достатньо уадиторного заняття. Твори на історичну тематику краще засвоюються з допомогою візуального сприйняття. І це стосується не тільки української літератури, а й інших предметів.


04-11-2019

Останні новини

Успішний захист магістерських робіт!!

Магістри спеціальності 071- «Облік і оподаткування», 072- «Фінанси, банківська справа та страхування» успішно захистили магістерські роботи.

Випускники шкіл приєдналися до святкування Дня закоханих

Слухачі підготовчих курсів до вступу в університет з радістю та цікавістю приєдналися до святкування Дня закоханих в університеті.

Зустріч з випускниками Буковинського університету

13 лютого в університеті відбулася радісна зустріч випускників різних років. За 25 років університет випустив 18 тисяч випускників з обліку, фінансів, права та комп’ютерних наук.

Святкуємо День Валентина!

14 лютого студенти Буковинського університету відсвяткували День закоханих!

Засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму

10. 02. 2020р. на базі Буковинського університету відбулося засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму за участю ректора Сучавського університету «Штефан чел Маре» - професора Валентина Попа та президента ПВНЗ «Буковинський університет» - професора Михайла Маниліча.


Всі новини