Фільм Захар Беркут

Нетипове заняття з української літератури

Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» провели нетипове заняття з української літератури в кінотеатрі «Чернівці». Нещодавно відбулась прем’єра фільму «Захар Беркут». Це екранізація однойменної історичної повісті Івана Франка, у якій автор показує незламний дух волелюбного українського народу в обороні своєї Батьківщини від монголо-татарської навали. Фільм «Захар Беркут», звичайно, уплинув на свідомість дітей. Головне кредо твору: «Тільки у єдності наша сила!».

Подібні «польові» заняття студентам до вподоби, адже є в навчальній програмі багато тем, для розуміння яких не достатньо уадиторного заняття. Твори на історичну тематику краще засвоюються з допомогою візуального сприйняття. І це стосується не тільки української літератури, а й інших предметів.

04-11-2019