Європейська освіта у Чернівцях

За програмами Подвійний диплом (заклад-партнер Сучавський університет "Stefan Cel Mare") та Erasmus+

Галузь знань "Управління та адміністрування"

- спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування"

- спеціальність "Облік та оподаткування"

Галузь знань "Право"

- спеціальність "Право"

Галузь знань "Інформаційні технології"

- спеціальність "Комп'ютерні науки"

04-07-2019

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ У ПВНЗ «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»! Перший випуск магістрів!

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про міжнародне співробітництво.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

(один з яких "Українська мова та література") - маєш можливість отримати освіту за спеціальностями "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Комп'ютерні науки", "Право".

Європейська освіта у Чернівцях

Випуск фахівців 2019 року в ПВНЗ «Буковинський університет»

27 червня 2019 року у Буковинському університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр та освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.