Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

        У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію, побут, розвиток культури та народного ремесла Буковини, адже в саме в цьому місці зустрічаються сьогодення і минуле.

        У наш час Чернівецький обласний краєзнавчий музей – найстаріша музейна установа Чернівецької області (у 2018 році заклад відзначив своє 155-річчя). Це найбільше зібрання матеріалів, які стосуються природи, археології, історії, етнографії та культури регіону (налічує понад 110 000 експонатів).

        У музеї організовують стаціонарні тематичні виставки. До прикладу, 14 лютого відбулася презентація стаціонарної виставки «Рогізні – 500: від минулого до сучасності», а 5 березня - «Шевченкіана у фондах Чернівецького обласного краєзнавчого музею», приурочена до 205 річниці з дня народження Кобзаря.

        Щира подяка працівникам музею за надзвичайно цікаву та пізнавальну розповідь про наш рідний Край!!!


08-03-2019

Останні новини

2 вересня – Свято знань!!!

Шановні викладачі та студенти, ПВНЗ «Буковинський університет» гостинно запрошує Вас на Свято знань, яке відбудеться 2 вересня 2019р. о 10:00!

У ПВНЗ "Буковинський університет" продовжено набір на денну та заочну форми навчання!

Після 11 класу на ІІ курс молодшого спеціаліста та 1 курс бакалавра. Здипломом молодшого спеціаліста на бакалаврат та ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста з іншої спеціальності. З дипломом кваліфікованого робітника на ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста. З дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра на магістратуру та ІІ (ІІІ) курс бакалавра з іншої спеціальності.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

Не засмучуйся отримати диплом бакалавра реально!

Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» успішно закінчили навчання за програмою Еразмус+ в Західному Університеті ім. Василя Голдіша м. Арад (Румунія)

Студенти спеціальності «Право» повернулися із семестрового навчання в Західному Університеті ім. Василя Голдіша (Румунія).


Всі новини