Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

        У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію, побут, розвиток культури та народного ремесла Буковини, адже в саме в цьому місці зустрічаються сьогодення і минуле.

        У наш час Чернівецький обласний краєзнавчий музей – найстаріша музейна установа Чернівецької області (у 2018 році заклад відзначив своє 155-річчя). Це найбільше зібрання матеріалів, які стосуються природи, археології, історії, етнографії та культури регіону (налічує понад 110 000 експонатів).

        У музеї організовують стаціонарні тематичні виставки. До прикладу, 14 лютого відбулася презентація стаціонарної виставки «Рогізні – 500: від минулого до сучасності», а 5 березня - «Шевченкіана у фондах Чернівецького обласного краєзнавчого музею», приурочена до 205 річниці з дня народження Кобзаря.

        Щира подяка працівникам музею за надзвичайно цікаву та пізнавальну розповідь про наш рідний Край!!!


08-03-2019

Останні новини

Якби ти нас, Тарасе, чув...

Цими прекрасними березневими днями ми вшановуємо пам'ять про основоположника нової української літературної мови ? Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, відбулося засідання круглого столу.

Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію.

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Вітання президента університету професора Маниліча М.І. з нагоди 8 Березня

Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.


Всі новини