Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

        У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію, побут, розвиток культури та народного ремесла Буковини, адже в саме в цьому місці зустрічаються сьогодення і минуле.

        У наш час Чернівецький обласний краєзнавчий музей – найстаріша музейна установа Чернівецької області (у 2018 році заклад відзначив своє 155-річчя). Це найбільше зібрання матеріалів, які стосуються природи, археології, історії, етнографії та культури регіону (налічує понад 110 000 експонатів).

        У музеї організовують стаціонарні тематичні виставки. До прикладу, 14 лютого відбулася презентація стаціонарної виставки «Рогізні – 500: від минулого до сучасності», а 5 березня - «Шевченкіана у фондах Чернівецького обласного краєзнавчого музею», приурочена до 205 річниці з дня народження Кобзаря.

        Щира подяка працівникам музею за надзвичайно цікаву та пізнавальну розповідь про наш рідний Край!!!


08-03-2019

Останні новини

День вишиванки

16 травня студенти ПВНЗ «Буковинський університет» взяли активну участь у заходах присвячених Дню вишиванки.

СПІВПРАЦЯ З СУЧАВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ імені ШТЕФАНА ЧЕЛ МАРЕ

В рамках договору впродовж чотирьох років плідної співпраці між ПВНЗ «Буковинський університет» (м.Чернівці) та Університетом імені Штефана чел Маре (м.Сучава) відбувається обмін студентами.

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».


Всі новини