Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію, побут, розвиток культури та народного ремесла Буковини, адже в саме в цьому місці зустрічаються сьогодення і минуле.

У наш час Чернівецький обласний краєзнавчий музей – найстаріша музейна установа Чернівецької області (у 2018 році заклад відзначив своє 155-річчя). Це найбільше зібрання матеріалів, які стосуються природи, археології, історії, етнографії та культури регіону (налічує понад 110 000 експонатів).

У музеї організовують стаціонарні тематичні виставки. До прикладу, 14 лютого відбулася презентація стаціонарної виставки «Рогізні – 500: від минулого до сучасності», а 5 березня - «Шевченкіана у фондах Чернівецького обласного краєзнавчого музею», приурочена до 205 річниці з дня народження Кобзаря.

Щира подяка працівникам музею за надзвичайно цікаву та пізнавальну розповідь про наш рідний Край!!!

08-03-2019