Звітне засідання студентського наукового гуртка «ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР»

25.04.2018 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Економічний простір». Члени гуртка, під керівництвом викладачів кафедри економіки і підприємництва, підвели підсумки науково-дослідної роботи, а саме представили презентації присвячені всесвітньому дню охорони праці під загальною темою «ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ ОХОРОНИ ПРАЦІ В РИНКОВІЙ СИСТЕМІ ГОСПОДАРЮВАННЯ».

Слід відмітити найактивніших членів наукового гуртка:

Лисак Катерину, Лисак Тетяну, Мунтян Марину, Гавюка Станіслава, Гуцану Інну, які виступили із змістовними та цікавими презентаціями.

На захід були запрошені студенти та викладачі всіх факультетів ПВНЗ «Буковинський університет».

Результатом науково-дослідної роботи членів студентського гуртка є поданий до друку збірник тез доповідей «Економічний простір»

В цей день відзначають своє день народження голова гуртка Лисак Катерина та її сестричка Лисак Тетяна!!! Щиро вітаємо!!!

Сприяймо розвитку наукової думки та формуванню наукової культури студентів

ПВНЗ «Буковинський університет»!!!!

25-04-2018