Двоє професорів Буковинського університету в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша

З 18.05.2017 по 22.05.2017 проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор, доктор технічних наук Виклюк Ярослав Ігорович та декан економічного факультету, доцент, доктор економічних наук Лащак Віктор Васильович в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша.

Під час візиту були налагоджені нові контакти з провідними науковцями Румунії, Словаччини та Індії. Також  для студентів та науковців були прочитані англомовні лекції де були висвітлені основні напрямки сучасного математичного моделювання в економіці та представлені основні наукові досягнення Буковинського університету.

24-05-2017