Літературно-музична композиція «Автор-воїн в українській літературі»

Студенти відділення загальноосвітньої підготовки підготували літературний захід про сучасного автора-воїна

У ці квітневі дні хочемо згадати про те, що війна на сході триває. І розпочалася вона у квітні 2014 року. З того часу вже сформувався новий тип автора в українській літературі – автор-воїн. Його присутність у сучасній ліриці зумовлена потребою сказати те, що відбувається тут і тепер, запам’ятати війну і зберегти цю пам’ять для наступних поколінь.

Саме про таких авторів – молодих та недосвідчених у літературі, але з досвідом воєнним, – студенти Буковинського університету підготували літературно-музичну композицію. У багатьох студентів-першокурсників батьки теж є воїнами.. . Тому так проникливо-трагічно звучали ці вірші з уст студентів:

Бо життя – то не вірші

І не блиск позолоти.

Хотів бути єдиним,

А став просто «двохсотим»…

Студенти вшанували загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання.

01-04-2018