Літературно-музична композиція «Автор-воїн в українській літературі»

 

Студенти відділення загальноосвітньої підготовки підготували літературний захід про сучасного автора-воїна

У ці квітневі дні хочемо згадати про те, що війна на сході триває. І розпочалася вона у квітні 2014 року. З того часу вже сформувався новий тип автора в українській літературі – автор-воїн. Його присутність у сучасній ліриці зумовлена потребою сказати те, що відбувається тут і тепер, запам’ятати війну і зберегти цю пам’ять для наступних поколінь.

Саме про таких авторів – молодих та недосвідчених у літературі, але з досвідом воєнним, – студенти Буковинського університету підготували літературно-музичну композицію. У багатьох студентів-першокурсників батьки теж є воїнами.. . Тому так проникливо-трагічно звучали ці вірші з уст студентів:

Бо життя – то не вірші

І не блиск позолоти.

Хотів бути єдиним,

А став просто «двохсотим»…

 

Студенти вшанували загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання.


01-04-2018

Останні новини

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».

Акція «Милосердя»

У передсвяткові дні традиційною стала зустріч студентів Буковинського університету з вихованцями дитячого будинку «Сонечко»

9 квітня 2019 року студенти відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».

9 квітня 2019 року студенти ПВНЗ «Буковинський університет» разом із викладачами к.е.н.,доцент Стахова Н.П. та к.е.н., Бурдейна Л.Д. відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».


Всі новини