До Дня юриста України відбулася ознайомча екскурсія установами судових та правоохоронних органів м.Чернівці, в якій взяли участь студенти-правники першого курсу. Маршрут пролягав через Апеляційний суд Чернівецької області, Господарський суд Чернівецької області, районні в місті суди, Прокуратуру Чернівецької області та Службу Безпеки України. Студентам було надано короткі інформаційні довідки щодо організації діяльності та функціонування кожної з цих установ відповідно до чинного законодавства України. Майбутні юристи виявили неабияку зацікавленість та впевнилися у вірності обраної ними професії.

10-10-2017