До Дня юриста України відбулася ознайомча екскурсія установами судових та правоохоронних органів м.Чернівці, в якій взяли участь студенти-правники першого курсу. Маршрут пролягав через Апеляційний суд Чернівецької області, Господарський суд Чернівецької області, районні в місті суди, Прокуратуру Чернівецької області та Службу Безпеки України. Студентам було надано короткі інформаційні довідки щодо організації діяльності та функціонування кожної з цих установ відповідно до чинного законодавства України. Майбутні юристи виявили неабияку зацікавленість та впевнилися у вірності обраної ними професії.

10-10-2017

Безкоштовні підготовчі курси до вступу

До уваги випускників 9-х та 11-х класів! Буковинський університет оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси до вступу. Програма курсів передбачає вивчення таких дисциплін: українська мова та література, математика, історія України. Заняття проходять щосуботи. Тривалість навчання - 7 місяців. Слухачі підготовчих курсів мають переваги під час вступу до вищого навчального закладу. Звертатися до приймальної комісії.

Сучавський університет, літня школа

Протягом одного тижня наші студенти взяли участь у літній школі, в рамках гранту, яка мала місце в Університеті імені Стефана Великого у Сучаві, де студенти мали змогу спвіпрацювати із сучавськими викладачами, прослухати курс лекцій про культуру Північної та Південної Буковини за спільної участі студентів з м. Бельци та м. Кишинів, Молдова

Вітання з святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Суворий закон, але закон. Конкурс на краще знання прислів’їв та приказок на правову тематику

11 жовтня відбувся конкурс знавців українського фольклору серед студентів юридичного факультету

Конкурс серед студентів Erasmus+ mobility of students

Оголошується конкурс серед студентів 2-5 курсу Буковинського університету на навчання в рамках стипендіальної програми Erasmus+ mobility of students. Навчання відбуватиметься у ВУЗі-партнері: університет "Штефан Чел Маре", м. Сучава (Румунія) протягом 5-х місяців весняного семестру.