Дистанційне навчання в Буковинському університеті

З дня впровадження карантину та переходу на дистанційне навчання, освітній процес в Буковинському університеті відбувається без порушень графіку навчального процесу, розкладів занять та екзаменаційних сесій. Вчена рада Буковинського університету затвердила додаток до «Положення про освітній процес в ПВНЗ «Буковинський університет» - «Порядок організації та проведення семестрового контролю та атестації здобувачів освіти ПВНЗ «Буковинський університет» із застосуванням технологій дистанційного навчання». Навчання проводиться на сайті дистанційного навчання Буковинського університету, який працює в університеті з 2017 року. Для швидкого зв’язку зі студентами задіяні такі програми: Google Classroom, Moodle, Viber, Facebook, Telegram. Студенти університету за допомогою індивідуальних логінів та паролів забезпечені доступом до навчальних матеріалів дисциплін навчального процесу. Екзамени, заліки, захисти курсових робіт, практик проводяться у екзаменаційній он-лайн системі «Тестування знань студентів» в дистанційному форматі, з обов’язковою ідентифікацією студентів у відео конференції (ZOOM). Незважаючи на те, що особливості організації дистанційного навчання вимагають від викладачів та студентів більше зусиль і часу, ніж у звичайному режимі, колектив Буковинського університету виконує всі заплановані види навчальної, методичної та наукової роботи. На цьому тижні на факультетах університету в режимі онлайн здійснено захисти курсових робіт та виробничих практик. Ведеться підготовка до атестації здобувачів вищої освіти.


09-06-2020

Останні новини

Вітаємо з присвоєнням вченого звання!

Полонці Іванні Анатоліївні та Савюк Марині Флорівні присвоєно звання доцента!

Президент ПВНЗ «Буковинський університет» щиро вітає випускників 2020

Понад двісті студентів першого приватного навчального закладу Буковини цьогоріч отримали дипломи про вищу освіту. Це тільки перший крок до омріяної професії, попереду – магістратура.

З днем Конституції України!

28 червня одне з головних державних свят України – День Конституції.

Онлайн лекції професора Виклюка Я.І. для студентів Індії

Професор Ярослав Виклюк, д.т.н. провів віртуальну гостьову лекцію

Сучасна освіта в ПВНЗ «Буковинський університет»

Сучасна освіта в ПВНЗ «Буковинський університет» з поглибленим вивченням англійської мови та знанням Програм 1С Кадри, 1С Бухгалтерія!


Всі новини