Дистанційне навчання в Буковинському університеті

З дня впровадження карантину та переходу на дистанційне навчання, освітній процес в Буковинському університеті відбувається без порушень графіку навчального процесу, розкладів занять та екзаменаційних сесій. Вчена рада Буковинського університету затвердила додаток до «Положення про освітній процес в ПВНЗ «Буковинський університет» - «Порядок організації та проведення семестрового контролю та атестації здобувачів освіти ПВНЗ «Буковинський університет» із застосуванням технологій дистанційного навчання». Навчання проводиться на сайті дистанційного навчання Буковинського університету, який працює в університеті з 2017 року. Для швидкого зв’язку зі студентами задіяні такі програми: Google Classroom, Moodle, Viber, Facebook, Telegram. Студенти університету за допомогою індивідуальних логінів та паролів забезпечені доступом до навчальних матеріалів дисциплін навчального процесу. Екзамени, заліки, захисти курсових робіт, практик проводяться у екзаменаційній он-лайн системі «Тестування знань студентів» в дистанційному форматі, з обов’язковою ідентифікацією студентів у відео конференції (ZOOM). Незважаючи на те, що особливості організації дистанційного навчання вимагають від викладачів та студентів більше зусиль і часу, ніж у звичайному режимі, колектив Буковинського університету виконує всі заплановані види навчальної, методичної та наукової роботи. На цьому тижні на факультетах університету в режимі онлайн здійснено захисти курсових робіт та виробничих практик. Ведеться підготовка до атестації здобувачів вищої освіти.

09-06-2020