Приватний вищий навчальний заклад «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує набір на ДРУГУ ВИЩУ ОСВІТУ (магістр) БЕЗ ЗНО! (ЗІ СКОРОЧЕНИМ ТЕРМІНОМ НАВЧАННЯ) галузь знань «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України та Правил прийому до ПВНЗ «Буковинський університет» у 2020 році особи, які мають диплом спеціаліста або магістра, можуть здобути освітній ступінь магістра за іншою спеціальністю.

Термін навчання 1,5 роки

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Оплата за один семестр на заочній формі навчання