Вітання з днем працівника освіти

26-09-2018

Відкрите семінарське зайняття на тему: "Бюджет"

На факультеті інформаційних технологій та економіки відбулось відкрите семінарське зайняття на тему: "Бюджет"

"Напиши листа захиснику України"

Напередодні Дня захисника України студенти Буковинського університету взяли участь у Всеукраїнській акції "Напиши листа захиснику України".

ВІТАЄМО ІЗ ДНEМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Цe справжнє свято мужності й самовідданості, свято гeроізму та благородства, якими володіють справжні оборонці, визволитeлі й захисники Украіни, водночас стало уособлeним святом усіх чоловіків.

Відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист"

З нагоди тижня права 11 жовтня відбулося відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист" де було продемонстровано презетанацію на тему "Еволюція цивільного (приватного) права на теренах України".

Зустріч на тему: "Актуальність юридичної професії сьогодні"

10 жовтня 2018 року о 12:00 у конференц-залі університету відбулась зустріч студентів з фахівцями-юристами на тему "Актуальність юридичної професії сьогодні"...