ДЕНЬ ЗНАНЬ У БУКОВИНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

      1 вересня 2017 року у ПВНЗ «Буковинський університет» відзначив День Знань. В цьому році до університету вступило близько пів тисячі студентів.

      Урочиста лінійка розпочалася з вшанування  загиблих українських воїнів у військовому протистоянні, яке відбувається на сході нашої держави  хвилиною мовчання. Покласти квіти до могил загиблих воїнів АТО мали честь старшокурсники Гав’юк  Станіслав, Семенович Ліліана та донька воїна АТО – Майло Яна. У пориві патріотичних почуттів всі присутні виконали Гімн України, чим засвідчили , що вони є гідними синами і доньками своєї Батьківщини.

      Студентів-першокурсників з початком навчання привітав президент Буковинського університету  – Маниліч Михайло Іванович. Він підкреслив, що саме на молоде покоління лягає велика відповідальність за розбудову нашої держави.

     Також, на урочистому зібранні слово мали  батьки першокурсників, котрі щиро бажали всім студентам успіхів у навчанні, а викладачам творчого натхнення.

      По завершенню лінійки студенти університету запустили у небо жовті і блакитні кульки з великою вірою у серці кожного  про мир,  благополуччя та процвітання  України.


05-09-2017

Останні новини

Олімпіада з математики для учнів загальноосвітніх шкіл

Шановні учні! Запрошуємо Вас взяти участь в 1-ому турі ON-LINE олімпіади з математики. Відповіді просимо надсилати на електронну адресу: Vershyhora17@gmail.com Переможці першого туру будуть запрошені на другий тур, який буде проводитись в університеті. Переможці конкурсу отримають запрошення на навчання в коледж університету.

Шануймо рідне слово!

9 листопада - День української писемності та мови. Щороку в цей день проводиться Всеукраїнський диктант національної єдності, до якого долучилися й усі студенти Буковинського університету

Не лише навчання….

Студенти Буковинського університету живуть не лише заняттями та навчанням.

“Halloween party” на заняттях з англійської мови

На заняттях з англійської мови провели тематичні ігри присвячені святу All Hallows’ Eve.

Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва

Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва


Всі новини