ДЕНЬ ЗНАНЬ У БУКОВИНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

1 вересня 2017 року у ПВНЗ «Буковинський університет» відзначив День Знань. В цьому році до університету вступило близько пів тисячі студентів.

Урочиста лінійка розпочалася з вшанування  загиблих українських воїнів у військовому протистоянні, яке відбувається на сході нашої держави  хвилиною мовчання. Покласти квіти до могил загиблих воїнів АТО мали честь старшокурсники Гав’юк  Станіслав, Семенович Ліліана та донька воїна АТО – Майло Яна. У пориві патріотичних почуттів всі присутні виконали Гімн України, чим засвідчили , що вони є гідними синами і доньками своєї Батьківщини.

Студентів-першокурсників з початком навчання привітав президент Буковинського університету  – Маниліч Михайло Іванович. Він підкреслив, що саме на молоде покоління лягає велика відповідальність за розбудову нашої держави.

Також, на урочистому зібранні слово мали  батьки першокурсників, котрі щиро бажали всім студентам успіхів у навчанні, а викладачам творчого натхнення.

По завершенню лінійки студенти університету запустили у небо жовті і блакитні кульки з великою вірою у серці кожного  про мир,  благополуччя та процвітання  України.

05-09-2017