ДЕНЬ ЗНАНЬ У БУКОВИНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

      1 вересня 2017 року у ПВНЗ «Буковинський університет» відзначив День Знань. В цьому році до університету вступило близько пів тисячі студентів.

      Урочиста лінійка розпочалася з вшанування  загиблих українських воїнів у військовому протистоянні, яке відбувається на сході нашої держави  хвилиною мовчання. Покласти квіти до могил загиблих воїнів АТО мали честь старшокурсники Гав’юк  Станіслав, Семенович Ліліана та донька воїна АТО – Майло Яна. У пориві патріотичних почуттів всі присутні виконали Гімн України, чим засвідчили , що вони є гідними синами і доньками своєї Батьківщини.

      Студентів-першокурсників з початком навчання привітав президент Буковинського університету  – Маниліч Михайло Іванович. Він підкреслив, що саме на молоде покоління лягає велика відповідальність за розбудову нашої держави.

     Також, на урочистому зібранні слово мали  батьки першокурсників, котрі щиро бажали всім студентам успіхів у навчанні, а викладачам творчого натхнення.

      По завершенню лінійки студенти університету запустили у небо жовті і блакитні кульки з великою вірою у серці кожного  про мир,  благополуччя та процвітання  України.


05-09-2017

Останні новини

Посвята у студенти

15 вересня Буковинський університет урочисто приймав у свої ряди студентів першого курсу. Захоплююча конкурсна програма дозволила першокурсникам показати свої вміння та таланти, силу та спритність, провести час весело і цікаво.

Методичний семінар «Сучасні тенденції розвитку економіки і економічної науки та їх врахування при написанні магістерських робіт»

13 вересня на економічному факультеті відбувся методичний семінар на тему: «Сучасні тенденції розвитку економіки і економічної науки та їх врахування при написанні магістерських робіт»

Виховний захід «Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України»

7 вересня на економічному та юридичному факультетах, під керівництвом викладачів, відбувся виховний захід «Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України».

ДЕНЬ ЗНАНЬ У БУКОВИНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

1 вересня 2017 року у ПВНЗ «Буковинський університет» відзначив День Знань. В цьому році до університету вступило близько пів тисячі студентів.

Увага! Продовжено терміни прийому документів!

До 25.08.2017р. ПВНЗ «Буковинський університет» продовжує набір на навчання за спеціальностями: 081 Право, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування