ДЕНЬ ЗНАНЬ У БУКОВИНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

      1 вересня 2017 року у ПВНЗ «Буковинський університет» відзначив День Знань. В цьому році до університету вступило близько пів тисячі студентів.

      Урочиста лінійка розпочалася з вшанування  загиблих українських воїнів у військовому протистоянні, яке відбувається на сході нашої держави  хвилиною мовчання. Покласти квіти до могил загиблих воїнів АТО мали честь старшокурсники Гав’юк  Станіслав, Семенович Ліліана та донька воїна АТО – Майло Яна. У пориві патріотичних почуттів всі присутні виконали Гімн України, чим засвідчили , що вони є гідними синами і доньками своєї Батьківщини.

      Студентів-першокурсників з початком навчання привітав президент Буковинського університету  – Маниліч Михайло Іванович. Він підкреслив, що саме на молоде покоління лягає велика відповідальність за розбудову нашої держави.

     Також, на урочистому зібранні слово мали  батьки першокурсників, котрі щиро бажали всім студентам успіхів у навчанні, а викладачам творчого натхнення.

      По завершенню лінійки студенти університету запустили у небо жовті і блакитні кульки з великою вірою у серці кожного  про мир,  благополуччя та процвітання  України.


05-09-2017

Останні новини

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 рік

Приймальна комісія приватного вищого навчального закладу "Буковинський університет" оголошує перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет»

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет» Ліцензія Міністерства освіти і науки України наказ №102-л від 22.05.2017р. Безкоштовні підготовчі курси до вступу для учнів 9-х та 11-х класів. Початок занять з 11.11.17р.

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 - ДОКТОРУ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРУ ВИКЛЮКУ ЯРОСЛАВУ ІГОРОВИЧУ

Указом Президента України № 458/2017 від 29.12.2017 «Про присудження премій Президента України для олодих вчених 2017 року», на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки докторові технічних наук, проректорові Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.


Всі новини