День вишиванки

16 травня студенти ПВНЗ «Буковинський університет» взяли активну участь у заходах присвячених Дню вишиванки:

- круглий стіл на тему: «Підтримання та зміцнення миру, розвиток співробітництва між державами світу»;

- флешмоб «Вишиванка – одяг вільних».

16-05-2019

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ У ПВНЗ «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»! Перший випуск магістрів!

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про міжнародне співробітництво.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

(один з яких "Українська мова та література") - маєш можливість отримати освіту за спеціальностями "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Комп'ютерні науки", "Право".

Європейська освіта у Чернівцях

За програмами Подвійний диплом (заклад-партнер Сучавський університет "Stefan Cel Mare") та Erasmus+

Випуск фахівців 2019 року в ПВНЗ «Буковинський університет»

27 червня 2019 року у Буковинському університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр та освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.