День пам'яті Героїв Крут

29 січня 2020 року День пам'яті Героїв Крут -  102 роки безстрашному подвигу 300 студентів.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року, в якому кілька сотень студентів зуміли зупинити просування багатотисячної армії , багато з них - ціною власного життя. Це пам'ятна, однак трагічна для України подія, яка стала символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

За різними оцінками, втрати української армії на той момент становили до сотні загиблих.   Імена всіх загиблих з українського боку за більш ніж 100 років встановити не вдалося. Відомі імена близько десятка молодих людей, які віддали свої життя за майбутнє української землі.

30-01-2020