День пам'яті Героїв Крут

29 січня 2020 року День пам'яті Героїв Крут -  102 роки безстрашному подвигу 300 студентів.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року, в якому кілька сотень студентів зуміли зупинити просування багатотисячної армії , багато з них - ціною власного життя. Це пам'ятна, однак трагічна для України подія, яка стала символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України. 

За різними оцінками, втрати української армії на той момент становили до сотні загиблих.   Імена всіх загиблих з українського боку за більш ніж 100 років встановити не вдалося. Відомі імена близько десятка молодих людей, які віддали свої життя за майбутнє української землі.


30-01-2020

Останні новини

Успішний захист магістерських робіт!!

Магістри спеціальності 071- «Облік і оподаткування», 072- «Фінанси, банківська справа та страхування» успішно захистили магістерські роботи.

Випускники шкіл приєдналися до святкування Дня закоханих

Слухачі підготовчих курсів до вступу в університет з радістю та цікавістю приєдналися до святкування Дня закоханих в університеті.

Зустріч з випускниками Буковинського університету

13 лютого в університеті відбулася радісна зустріч випускників різних років. За 25 років університет випустив 18 тисяч випускників з обліку, фінансів, права та комп’ютерних наук.

Святкуємо День Валентина!

14 лютого студенти Буковинського університету відсвяткували День закоханих!

Засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму

10. 02. 2020р. на базі Буковинського університету відбулося засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму за участю ректора Сучавського університету «Штефан чел Маре» - професора Валентина Попа та президента ПВНЗ «Буковинський університет» - професора Михайла Маниліча.


Всі новини