Буковинський університет проводить розіграш призів з нагоди Дня студента.

День студента святкується в Україні 17 листопада. У цей день в 1939 році понад 1200 студентів Чехословаччини було заарештовано та переміщено до концтабору, частина з них була страчена. На згадку про цю молоді й було проголошено Міжнародний день студентів. Міжнародна мета цього свята - об'єднати студентів всього світу й підкреслити важливу роль цієї соціальної групи в житті суспільства.

Відзначимо, що немає якихось усталених традицій на День студента. Сценарій святкування може бути дуже різним. Свято тим й гарне, що кожен його відзначає по-своєму. Хтось організовує вечірку, а в нас проходить розігриш призів.

Буковинський університет за спонсорської підтримки мережі магазинів https://www.moyo.ua/ проводить розіграш призів з нагоди Дня студента.
Студенти мають змогу виграти такі необхідні для них гаджети, як: павербанк, фітнес-браслет та безпровідні навушники. 
Також, розігруються три подарункові карти на 500 грн. в магазині нашого спонсора. Дорогі студенти, беріть участь у розіграші і вигравайте!
www.instagram.com/p/B4-JUOPHBEK/?igshid=1b9w37v7t0l6w


19-11-2019

Останні новини

Президент ПВНЗ «Буковинський університет» щиро вітає випускників 2020

Понад двісті студентів першого приватного навчального закладу Буковини цьогоріч отримали дипломи про вищу освіту. Це тільки перший крок до омріяної професії, попереду – магістратура.

З днем Конституції України!

28 червня одне з головних державних свят України – День Конституції.

Онлайн лекції професора Виклюка Я.І. для студентів Індії

Професор Ярослав Виклюк, д.т.н. провів віртуальну гостьову лекцію

Сучасна освіта в ПВНЗ «Буковинський університет»

Сучасна освіта в ПВНЗ «Буковинський університет» з поглибленим вивченням англійської мови та знанням Програм 1С Кадри, 1С Бухгалтерія!

Оплата за навчання 2020

Оплата за навчання 2020


Всі новини