Буковинський університет проводить розіграш призів з нагоди Дня студента.

День студента святкується в Україні 17 листопада. У цей день в 1939 році понад 1200 студентів Чехословаччини було заарештовано та переміщено до концтабору, частина з них була страчена. На згадку про цю молоді й було проголошено Міжнародний день студентів. Міжнародна мета цього свята - об'єднати студентів всього світу й підкреслити важливу роль цієї соціальної групи в житті суспільства.

Відзначимо, що немає якихось усталених традицій на День студента. Сценарій святкування може бути дуже різним. Свято тим й гарне, що кожен його відзначає по-своєму. Хтось організовує вечірку, а в нас проходить розігриш призів.

Буковинський університет за спонсорської підтримки мережі магазинів https://www.moyo.ua/ проводить розіграш призів з нагоди Дня студента.
Студенти мають змогу виграти такі необхідні для них гаджети, як: павербанк, фітнес-браслет та безпровідні навушники.
Також, розігруються три подарункові карти на 500 грн. в магазині нашого спонсора. Дорогі студенти, беріть участь у розіграші і вигравайте!
www.instagram.com/p/B4-JUOPHBEK/?igshid=1b9w37v7t0l6w

19-11-2019