Буковинський університет проводить розіграш призів з нагоди Дня студента.

День студента святкується в Україні 17 листопада. У цей день в 1939 році понад 1200 студентів Чехословаччини було заарештовано та переміщено до концтабору, частина з них була страчена. На згадку про цю молоді й було проголошено Міжнародний день студентів. Міжнародна мета цього свята - об'єднати студентів всього світу й підкреслити важливу роль цієї соціальної групи в житті суспільства.

Відзначимо, що немає якихось усталених традицій на День студента. Сценарій святкування може бути дуже різним. Свято тим й гарне, що кожен його відзначає по-своєму. Хтось організовує вечірку, а в нас проходить розігриш призів.

Буковинський університет за спонсорської підтримки мережі магазинів https://www.moyo.ua/ проводить розіграш призів з нагоди Дня студента.
Студенти мають змогу виграти такі необхідні для них гаджети, як: павербанк, фітнес-браслет та безпровідні навушники. 
Також, розігруються три подарункові карти на 500 грн. в магазині нашого спонсора. Дорогі студенти, беріть участь у розіграші і вигравайте!
www.instagram.com/p/B4-JUOPHBEK/?igshid=1b9w37v7t0l6w


19-11-2019

Останні новини

Профілактична робота з попередження правопорушень серед учнів загальноосвітніх закладів

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глеком Андрієм проводяться профілактичні лекції для учнів старших класів Чернівецьких загальноосвітніх шкіл.

4 грудня студенти університету взяли участь у інтелектуальному молодіжному заході «ІГРИ РОЗУМУ»

Організовано відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради.

Вітання з Днем народження президента ПВНЗ «Буковинський університет» професора Маниліча Михайла Івановича

Науково-педагогічний колектив і студенти Буковинського університету з шаною та вдячністю вітають професора Михайла Івановича Маниліча з Днем народження.

Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту».

День гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»

21 листопада в університеті відбувся захід, присвячений Дню гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»


Всі новини