Буковинський поетичний марафон «Дотик словом»

З нагоди  святкування Всесвітнього дня поезії  21 березня  в Чернівецькій обласній універсальній  науковій   бібліотеці ім. М. Івасюка відбувся  Другий  поетичний марафон «Дотик словом».

Основна мета заходу – відкрити юні таланти, які роблять перші кроки на творчій ниві та привернути увагу до мистецтва поетичного слова.

Творчі та креативні студенти Буковинського університету не могли оминути такого дійства, глибина їхніх думок вражає. Келя Крістіна-Елена виступила з авторською поезією «Забутий момент», Кімаковська Вікторія чуттєво прочитала уривок з поеми «Катерина» Кобзаря, Продан Палома емоційно декламувала вірш «Доля» Т. Шевченка, а Шіряєва Крістіна  дала можливість усім по-новому оцінити актуальність творчої спадщини Великого Кобзаря.

25-03-2019