Буковинський поетичний марафон «Дотик словом»

Буковинський поетичний марафон «Дотик словом»

        З нагоди  святкування Всесвітнього дня поезії  21 березня  в Чернівецькій обласній універсальній  науковій   бібліотеці ім. М. Івасюка відбувся  Другий  поетичний марафон «Дотик словом».

        Основна мета заходу – відкрити юні таланти, які роблять перші кроки на творчій ниві та привернути увагу до мистецтва поетичного слова.

        Творчі та креативні студенти Буковинського університету не могли оминути такого дійства, глибина їхніх думок вражає. Келя Крістіна-Елена виступила з авторською поезією «Забутий момент», Кімаковська Вікторія чуттєво прочитала уривок з поеми «Катерина» Кобзаря, Продан Палома емоційно декламувала вірш «Доля» Т. Шевченка, а Шіряєва Крістіна  дала можливість усім по-новому оцінити актуальність творчої спадщини Великого Кобзаря.


25-03-2019

Останні новини

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ У ПВНЗ «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»! Перший випуск магістрів!

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про міжнародне співробітництво.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

(один з яких "Українська мова та література") - маєш можливість отримати освіту за спеціальностями "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Комп'ютерні науки", "Право".

Європейська освіта у Чернівцях

За програмами Подвійний диплом (заклад-партнер Сучавський університет "Stefan Cel Mare") та Erasmus+

Випуск фахівців 2019 року в ПВНЗ «Буковинський університет»

27 червня 2019 року у Буковинському університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр та освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.


Всі новини