Буковинський молитовний сніданок

Президент Буковинського університету Маниліч Михайло Іванович 10.04.2018 року взяв участь у першому Буковинському Молитовному сніданку, який відбувся під егідою єднання всіх заради України. На національному молитовному сніданку України були присутні керівники обласної державної адміністрації, обласних та районних рад, депутати Верховної ради, дипломатичний корпус, керівники політичних партій, представники всіх церковних конгресій, заслужені артисти України. Захід спрямований на укріплення християнських цінностей серед політичних діячів, підприємців, громадськості краю у справі розбудови благословенної Богом Буковини і всієї України.

10-04-2018