Брейн-ринг на факультеті КСІТ

Юристи – найкрасномовніші, економісти – найкмітливіші, а комп'ютерники – всезнайки, бо найкраще орієнтуються в пошукових системах.

Свою ерудованість та уміння логічно мислити довели студенти групи К-11 та К-101 під час участі в брейн-ринзі, який відбувся 16 травня (у рамках проведення Тижня науки).  Змагалися дві команди – «Андроїд» та «Піксель». Питання стосувалися як майбутньої професії учасників, так і різних сфер життя (біологія, математика, історія, астрономія тощо). З легкістю відповідали студенти на складні та гумористичні запитання. Єдине питання залишилося без відповіді – це питання від професора, доктора технічних наук Виклюка Я.І. Хто впевнений у своїй кмітливості, звертайтеся до професора та знайдіть правильну відповідь на важке запитання……

Переможців (команду «Піксель») щиро привітала декан факультету Вершигора В.Г.

16-05-2017

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 рік

Приймальна комісія приватного вищого навчального закладу "Буковинський університет" оголошує перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет»

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет» Ліцензія Міністерства освіти і науки України наказ №102-л від 22.05.2017р. Безкоштовні підготовчі курси до вступу для учнів 9-х та 11-х класів. Початок занять з 11.11.17р.

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 - ДОКТОРУ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРУ ВИКЛЮКУ ЯРОСЛАВУ ІГОРОВИЧУ

Указом Президента України № 458/2017 від 29.12.2017 «Про присудження премій Президента України для олодих вчених 2017 року», на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки докторові технічних наук, проректорові Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.