Брейн-ринг на факультеті КСІТ

Юристи – найкрасномовніші, економісти – найкмітливіші, а комп'ютерники – всезнайки, бо найкраще орієнтуються в пошукових системах.

Свою ерудованість та уміння логічно мислити довели студенти групи К-11 та К-101 під час участі в брейн-ринзі, який відбувся 16 травня (у рамках проведення Тижня науки).  Змагалися дві команди – «Андроїд» та «Піксель». Питання стосувалися як майбутньої професії учасників, так і різних сфер життя (біологія, математика, історія, астрономія тощо). З легкістю відповідали студенти на складні та гумористичні запитання. Єдине питання залишилося без відповіді – це питання від професора, доктора технічних наук Виклюка Я.І. Хто впевнений у своїй кмітливості, звертайтеся до професора та знайдіть правильну відповідь на важке запитання……

Переможців (команду «Піксель») щиро привітала декан факультету Вершигора В.Г.

16-05-2017

Посвята у студенти

15 вересня Буковинський університет урочисто приймав у свої ряди студентів першого курсу. Захоплююча конкурсна програма дозволила першокурсникам показати свої вміння та таланти, силу та спритність, провести час весело і цікаво.

Методичний семінар «Сучасні тенденції розвитку економіки і економічної науки та їх врахування при написанні магістерських робіт»

13 вересня на економічному факультеті відбувся методичний семінар на тему: «Сучасні тенденції розвитку економіки і економічної науки та їх врахування при написанні магістерських робіт»

Виховний захід «Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України»

7 вересня на економічному та юридичному факультетах, під керівництвом викладачів, відбувся виховний захід «Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України».

ДЕНЬ ЗНАНЬ У БУКОВИНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

1 вересня 2017 року у ПВНЗ «Буковинський університет» відзначив День Знань. В цьому році до університету вступило близько пів тисячі студентів.

Увага! Продовжено терміни прийому документів!

До 25.08.2017р. ПВНЗ «Буковинський університет» продовжує набір на навчання за спеціальностями: 081 Право, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування