Брейн-ринг на факультеті КСІТ

Юристи – найкрасномовніші, економісти – найкмітливіші, а комп'ютерники – всезнайки, бо найкраще орієнтуються в пошукових системах.

Свою ерудованість та уміння логічно мислити довели студенти групи К-11 та К-101 під час участі в брейн-ринзі, який відбувся 16 травня (у рамках проведення Тижня науки).  Змагалися дві команди – «Андроїд» та «Піксель». Питання стосувалися як майбутньої професії учасників, так і різних сфер життя (біологія, математика, історія, астрономія тощо). З легкістю відповідали студенти на складні та гумористичні запитання. Єдине питання залишилося без відповіді – це питання від професора, доктора технічних наук Виклюка Я.І. Хто впевнений у своїй кмітливості, звертайтеся до професора та знайдіть правильну відповідь на важке запитання……

Переможців (команду «Піксель») щиро привітала декан факультету Вершигора В.Г.

16-05-2017

Приватний вищий навчальний заклад «Буковинський університет» випустив ще одне покоління фахівців.

27 червня 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам ПВНЗ «Буковинський університет» - вищого навчального закладу нового покоління, що вже більше 20 років функціонує в системі освіти України та готує фахівців із права, економіки та комп’ютерних наук. У цьому році дипломи освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст, молодший спеціаліст та освітнього ступеня бакалавр зі спеціальностей: «Комп’ютерні науки», «Право», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» отримали 310 випускників.

Подвійний диплом

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про створення Буковинського транскордонного університетського консорціуму. Діяльність Консорціуму відповідає діючому законодавству України та Румунії. Університети співпрацюють за програмою «Подвійний диплом».

Літня школа «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», Сучава, Румунія

Запрошуємо румуномовних студентів для участі в літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи»

Юриспруденція: історія та сучасність

18 травня проведено круглий стіл «Юриспруденція: історія та сучасність», організований кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін.

Двоє професорів Буковинського університету в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша

З 18.05.2017 по 22.05.2017 проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор, доктор технічних наук Виклюк Ярослав Ігорович та декан економічного факультету, доцент, доктор економічних наук Лащак Віктор Васильович в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша.