Безкоштовні підготовчі курси до вступу

Б У К О В И Н С Ь К И Й   У Н І В Е Р С И Т Е Т

IV рівень акредитації. Ліцензія АЕ №  646840 від 19.06.2015р.

Безкоштовні підготовчі курси до вступу

для учнів 9-х та 11-х класів.

Початок занять з 13.05.17р.

за спеціальностями:

• КОМПЮТЕРНІ НАУКИ
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
  • ПРАВО

Адреса: м.Чернівці, вул. Дарвіна, 2-А

Телефон приймальної комісії (0372) 52-00-12, моб. +380954459790

27-04-2017

Юриспруденція: історія та сучасність

18 травня проведено круглий стіл «Юриспруденція: історія та сучасність», організований кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін.

Двоє професорів Буковинського університету в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша

З 18.05.2017 по 22.05.2017 проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор, доктор технічних наук Виклюк Ярослав Ігорович та декан економічного факультету, доцент, доктор економічних наук Лащак Віктор Васильович в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша.

Студенти економічного факультету відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

В рамках проведення Дня науки в Україні, у зв’язку із покращенням якості науково- теоретичних знань студентів для подальшої професійної діяльності 16 травня 2017 року студенти та викладачі економічного факультету ПВНЗ «Буковинський університет» відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

17 травня на юридичному факультетi пройшов круглий стіл на тему "Цивілістика та її значення для модернізації цивільного законодавства" присвячений дню науки. Організатор - кафедра цивільно-правових дисциплін. Участь прийняли студенти юридичного факультету.

ОСНОВНЕ ПРО ВСТУП ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПРАВО»

Цьогоріч реєстрація вступників, які бажають вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», триватиме з 12 по 25 липня 2017 року. Реєстрація здійснюється приймальною комісією одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.