Безкоштовні підготовчі курси до вступу

Б У К О В И Н С Ь К И Й   У Н І В Е Р С И Т Е Т

Оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси до вступу

для учнів 9-х та 11-х класів.

Програма курсів передбачає вивчення таких дисциплін:

• Українська мова
  • Історія України

Заняття проходитимуть  щосуботи, починаючи з листопада.

Тривалість навчання-7 місяців.

Після закінчення підготовчих курсів слухачі отримають сертифікат, який надає переваги під час вступу до вищого навчального закладу.

За детальнішою інформацією звертайтеся до приймальної комісії.

Адреса: м. Чернівці, вул. Дарвіна, 2-А

Телефон приймальної комісії (0372) 52-00-12, моб. +380954459790

04-03-2019

2 вересня – Свято знань!!!

Шановні викладачі та студенти, ПВНЗ «Буковинський університет» гостинно запрошує Вас на Свято знань, яке відбудеться 2 вересня 2019р. о 10:00!

У ПВНЗ "Буковинський університет" продовжено набір на денну та заочну форми навчання!

Після 11 класу на ІІ курс молодшого спеціаліста та 1 курс бакалавра. Здипломом молодшого спеціаліста на бакалаврат та ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста з іншої спеціальності. З дипломом кваліфікованого робітника на ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста. З дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра на магістратуру та ІІ (ІІІ) курс бакалавра з іншої спеціальності.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

Не засмучуйся отримати диплом бакалавра реально!

Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» успішно закінчили навчання за програмою Еразмус+ в Західному Університеті ім. Василя Голдіша м. Арад (Румунія)

Студенти спеціальності «Право» повернулися із семестрового навчання в Західному Університеті ім. Василя Голдіша (Румунія).