Безкоштовні підготовчі курси до вступу

Б У К О В И Н С Ь К И Й   У Н І В Е Р С И Т Е Т

Оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси до вступу

для учнів 9-х та 11-х класів.

Програма курсів передбачає вивчення таких дисциплін:

• Українська мова
  • Історія України

Заняття проходитимуть  щосуботи, починаючи з листопада.

Тривалість навчання-7 місяців.

Після закінчення підготовчих курсів слухачі отримають сертифікат, який надає переваги під час вступу до вищого навчального закладу.

За детальнішою інформацією звертайтеся до приймальної комісії.

Адреса: м. Чернівці, вул. Дарвіна, 2-А

Телефон приймальної комісії (0372) 52-00-12, моб. +380954459790