Безкоштовні підготовчі курси до вступу

Б У К О В И Н С Ь К И Й   У Н І В Е Р С И Т Е Т

Оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси до вступу

для учнів 9-х та 11-х класів.

Програма курсів передбачає вивчення таких дисциплін:

• Українська мова
  • Історія України

Заняття проходитимуть  щосуботи, починаючи з листопада.

Тривалість навчання-7 місяців.

Після закінчення підготовчих курсів слухачі отримають сертифікат, який надає переваги під час вступу до вищого навчального закладу.

За детальнішою інформацією звертайтеся до приймальної комісії.

Адреса: м. Чернівці, вул. Дарвіна, 2-А

Телефон приймальної комісії (0372) 52-00-12, моб. +380954459790

04-03-2019

Посвята у студенти Буковинського університету

У житті кожного першокурсника настає момент, коли його зустрічає велика університетська родина. Звичайно, продовжуючи традицію зарахування до лав студентів відбувається у вигляді «неофіційної» посвяти. Не забули у Буковинському університеті про молоде покоління і цього року.

Приватний вищий навчальний заклад «Буковинський університет» вітає першокурсників

2 вересня 2019 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвячена початку нового навчального року.

Інтерв'ю професора Виклюка Ярослава Ігоровича про штучний інтелект на телеканалі "UA: БУКОВИНА"

Докторо технічних наук, професор університету Веньжоу розповів, як сучасне життя пов‘язане із штучним інтелектом, як ШІ змінює та впливає на якість життя.

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята Дня незалежності України!

У цій даті втілені давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення, гордість за українське походження, результат боротьби за власну національну, вільну соборну державу!