Безкоштовні підготовчі курси до вступу

Б У К О В И Н С Ь К И Й   У Н І В Е Р С И Т Е Т

Оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси до вступу

для учнів 9-х та 11-х класів.

Програма курсів передбачає вивчення таких дисциплін:

• Українська мова
  • Історія України

Заняття проходитимуть  щосуботи, починаючи з листопада.

Тривалість навчання-7 місяців.

Після закінчення підготовчих курсів слухачі отримають сертифікат, який надає переваги під час вступу до вищого навчального закладу.

За детальнішою інформацією звертайтеся до приймальної комісії.

Адреса: м. Чернівці, вул. Дарвіна, 2-А

Телефон приймальної комісії (0372) 52-00-12, моб. +380954459790

04-03-2019

22 січня - День соборності України

Викладачами університету - к.і.н. Трачук О.В., к.е.н. Бурдейною Л.В. та студентами груп П-1 та А-21, Ф-21, Ф-201 проведено захід, присвячений Дню соборності України

Науково-методичний семінар на тему: "Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу"

17, 20 січня 2020 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» проведено науково-методичний семінар на тему: «Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу.

Зміна реквізитів ПВНЗ "Буковинський університет"

Бухгалтерія університету повідомляє, що з 13.01.2020р. змінюються реквізити на оплату послуг.

Мова об’єднує!!!

Цими незвично теплими грудневими днями Рідне Слово, яке є наймогутнішим мистецтвом усіх часів, об’єднало учнівську та студентську молодь, учителів і методистів. 14 грудня було проведено обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а 21 грудня –ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.