Акція милосердя «Подаруй дитині щастя»

Зимові свята тихенько прокрадаються в кожен будинок. Кожен з нас, а особливо малеча, чекає на казкові дива й несподівані подарунки. Цими днями ми хочемо подарувати щастя не одній дитині. Саме тому студенти і викладачі ПВНЗ «Буковинський університет» долучилися до акції милосердя «Подаруй дитині щастя».

Напередодні новорічно-різдвяних свят ми завітали до дитячого будинку «Малятко». У цей час найкращими подарунками для малечі стали ліки, як їм дуже необхідні. Адже гострі та хронічні захворювання не можуть чекати нескінченної бюрократії, тендерів і закупівель не зовсім ефективних ліків. На жаль, через карантинні обмеження ми не змогли побачити діток, які так потребують ласки, любові й тепла. Сподіваємося, що наш візит хоч трошки зігріє серця крихіток, які, не можуть відчути батьківської уваги, любові та тепла.

28-12-2021