9 квітня 2019 року студенти відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».

9 квітня 2019 року студенти ПВНЗ «Буковинський університет» разом із викладачами к.е.н.,доцент Стахова Н.П. та к.е.н., Бурдейна Л.Д. відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara». Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією розвитку підприємства, його системою управління, було продемонстровано повний технологічний процес від обжарки до упакування кави. Завершення екскурсії стала дегустація ароматної кави.

Щиро дякуємо керівництву та персоналу підприємства «Bacara» за організацію та проведення цікавої, пізнавальної екскурсії. Бажаємо процвітання та гарних клієнтів!

11-04-2019