75-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

31 жовтня відбувся відкритий виховний захід, присвячений 75-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.  У заході взяли участь студенти університету. Захід підготував та провів викладач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глек Андрій Ігорович.

      Під час заходу  вкотре згадали та вшанували  величний подвиг  визволителів  нашої Вітчизни від німецько- фашистської навали.


31-10-2019

Останні новини

Успішний захист магістерських робіт!!

Магістри спеціальності 071- «Облік і оподаткування», 072- «Фінанси, банківська справа та страхування» успішно захистили магістерські роботи.

Випускники шкіл приєдналися до святкування Дня закоханих

Слухачі підготовчих курсів до вступу в університет з радістю та цікавістю приєдналися до святкування Дня закоханих в університеті.

Зустріч з випускниками Буковинського університету

13 лютого в університеті відбулася радісна зустріч випускників різних років. За 25 років університет випустив 18 тисяч випускників з обліку, фінансів, права та комп’ютерних наук.

Святкуємо День Валентина!

14 лютого студенти Буковинського університету відсвяткували День закоханих!

Засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму

10. 02. 2020р. на базі Буковинського університету відбулося засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму за участю ректора Сучавського університету «Штефан чел Маре» - професора Валентина Попа та президента ПВНЗ «Буковинський університет» - професора Михайла Маниліча.


Всі новини