24 вересня на юридичному факультеті рамках проекту «Я маю право!» відбувся диспут на тему «Цифровізація юридичної професії – нові виклики та перспективи».

В диспуті взяли участь студенти юридичного факультету, викладачі та співробітники Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області – Мінтенко Юрій Тодорович – начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ в Чернівецькій області та Нікіта Марія Василівна – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти ГТУЮ в Чернівецькій області.

25-09-2019