24 вересня на юридичному факультеті рамках проекту «Я маю право!» відбувся диспут на тему «Цифровізація юридичної професії – нові виклики та перспективи».

В диспуті взяли участь студенти юридичного факультету, викладачі та співробітники Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області – Мінтенко Юрій Тодорович – начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ в Чернівецькій області та Нікіта Марія Василівна – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти ГТУЮ в Чернівецькій області.

25-09-2019

Профілактична робота з попередження правопорушень серед учнів загальноосвітніх закладів

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глеком Андрієм проводяться профілактичні лекції для учнів старших класів Чернівецьких загальноосвітніх шкіл.

4 грудня студенти університету взяли участь у інтелектуальному молодіжному заході «ІГРИ РОЗУМУ»

Організовано відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради.

Вітання з Днем народження президента ПВНЗ «Буковинський університет» професора Маниліча Михайла Івановича

Науково-педагогічний колектив і студенти Буковинського університету з шаною та вдячністю вітають професора Михайла Івановича Маниліча з Днем народження.

Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту».

День гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»

21 листопада в університеті відбувся захід, присвячений Дню гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»