23 жовтня вогнеборці ДПРЗ-1 м. Чернівці провели тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі у приватному вищому навчальному закладі «Буковинський університет»

За задумом навчань, загорання виникло в одній з аудиторій на другому поверсі навчального корпусу. Адміністрація закладу, сповістивши про подію Службу порятунку, розпочала евакуацію студентів та працівників. Вогнеборці, які прибули до місця події, оперативно провели розвідку пожежі в будівлі. Внаслідок умовного задимлення у приміщенні, рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору. Вогнеборці ретельно оглянули усі приміщення та ліквідували умовну пожежу у встановлені терміни. Після ліквідації умовного загорання та завершення практичної частини навчань учасники тактико-спеціальних навчань підбили підсумки своєї роботи.

28-10-2019