23 жовтня вогнеборці ДПРЗ-1 м. Чернівці провели тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі у приватному вищому навчальному закладі «Буковинський університет»

За задумом навчань, загорання виникло в одній з аудиторій на другому поверсі навчального корпусу. Адміністрація закладу, сповістивши про подію Службу порятунку, розпочала евакуацію студентів та працівників. Вогнеборці, які прибули до місця події, оперативно провели розвідку пожежі в будівлі. Внаслідок умовного задимлення у приміщенні, рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору. Вогнеборці ретельно оглянули усі приміщення та ліквідували умовну пожежу у встановлені терміни. Після ліквідації умовного загорання та завершення практичної частини навчань учасники тактико-спеціальних навчань підбили підсумки своєї роботи.


28-10-2019

Останні новини

Президент ПВНЗ «Буковинський університет» щиро вітає випускників 2020

Понад двісті студентів першого приватного навчального закладу Буковини цьогоріч отримали дипломи про вищу освіту. Це тільки перший крок до омріяної професії, попереду – магістратура.

З днем Конституції України!

28 червня одне з головних державних свят України – День Конституції.

Онлайн лекції професора Виклюка Я.І. для студентів Індії

Професор Ярослав Виклюк, д.т.н. провів віртуальну гостьову лекцію

Сучасна освіта в ПВНЗ «Буковинський університет»

Сучасна освіта в ПВНЗ «Буковинський університет» з поглибленим вивченням англійської мови та знанням Програм 1С Кадри, 1С Бухгалтерія!

Оплата за навчання 2020

Оплата за навчання 2020


Всі новини