23 жовтня вогнеборці ДПРЗ-1 м. Чернівці провели тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі у приватному вищому навчальному закладі «Буковинський університет»

За задумом навчань, загорання виникло в одній з аудиторій на другому поверсі навчального корпусу. Адміністрація закладу, сповістивши про подію Службу порятунку, розпочала евакуацію студентів та працівників. Вогнеборці, які прибули до місця події, оперативно провели розвідку пожежі в будівлі. Внаслідок умовного задимлення у приміщенні, рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору. Вогнеборці ретельно оглянули усі приміщення та ліквідували умовну пожежу у встановлені терміни. Після ліквідації умовного загорання та завершення практичної частини навчань учасники тактико-спеціальних навчань підбили підсумки своєї роботи.


28-10-2019

Останні новини

Профілактична робота з попередження правопорушень серед учнів загальноосвітніх закладів

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глеком Андрієм проводяться профілактичні лекції для учнів старших класів Чернівецьких загальноосвітніх шкіл.

4 грудня студенти університету взяли участь у інтелектуальному молодіжному заході «ІГРИ РОЗУМУ»

Організовано відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради.

Вітання з Днем народження президента ПВНЗ «Буковинський університет» професора Маниліча Михайла Івановича

Науково-педагогічний колектив і студенти Буковинського університету з шаною та вдячністю вітають професора Михайла Івановича Маниліча з Днем народження.

Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту».

День гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»

21 листопада в університеті відбувся захід, присвячений Дню гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»


Всі новини