23 вересня від імені Буковинського університету декан економічного факультету Лащак Віктор Васильович прийняв участь в консультаціях щодо адаптації та локалізації Цілей Сталого Розвитку до 2030 року відповідно до Генеральної Асамблеї ООН «Перетворення нашого світу». Захід проводився за ініціативою Чернівецької обласної державної адміністрації та офісу в Україні Організації Обєднаних Націй. Спільно з владою та науковцями області визначено найбільш важливі глобальні цілі для України та зокрема Буковини в межах 17 глобальних цілей сталого розвитку світу, основними з яких є мир та екологія.

26-09-2016