2 вересня – Свято знань!!!

Шановні викладачі та студенти,

ПВНЗ «Буковинський університет» гостинно запрошує Вас на Свято знань, яке відбудеться 2 вересня 2019р. о 10:00!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!

Усім, хто в цей день прийшов у Буковинський університет здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами,

зустріти добрих і надійних друзів.

Ми глибоко віримо, що ви, студенти Буковинського університету,

підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог,

досягнете вершин професійного успіху.

З великою повагою висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю викладачам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян,

справжніх патріотів України.

Нехай 2019-2020 навчальний рік принесе всім нам тільки успіхи у навчальному процесі та добрий настрій!

Ректорат університету

19-08-2019