13 грудня в Буковинському університеті відбувся традиційний фестиваль «Коляда».

13 грудня в Буковинському університеті відбувся традиційний фестиваль «Коляда». У заході взяли участь усі студенти навчального закладу, які колядками, щедрівками і театралізованими постановками допомогли нам поринути у світ буковинських звичаїв та обрядів. Цього року до нас завітали гості з Румунії й поділилися культурою свого народу.

Високоповажне журі визначило переможців:

І місце – група П-11, П-101 (куратор – Кельбя С. Г.)

ІІ місце – група К-11 (куратор – Матійчук К. Д.)

ІІ місце – група А-1, Ф-1, К-1 (куратор – Матійчук К. Д.)

ІІІ місце – група П-1 (куратор – Морараш Г. В.)

Номінація «Креативність» – група П-21, П-201 (куратор – Біленкова Ю. С.)

Номінація «Оригінальність» – група Км-501, К-31 (куратор – Вершигора В. Г.)

18-12-2018