12 жовтня 2017 року в університеті відбувся захід присвячений святкування Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

Перед студентами виступили запрошені гості.

- Шпанко Микола Анатолійович – доцент кафедри військової підготовки, кандидат історичних наук, генерал-майор у відставці;

- Бадюк Юрій Іванович – учасник бойових дій на сході України;

- Мукан Ігор Сергійович – учасник бойових дій на сході України.

Виступаючі розповідали  про героїзм, мужність та відвагу наших солдат.

Студенти привітали сильну половину людства зі святом і побажали здоров’я, добра, миру і злагоди.

12-10-2017