12 жовтня 2017 року в університеті відбувся захід присвячений святкування Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

Перед студентами виступили запрошені гості.

- Шпанко Микола Анатолійович – доцент кафедри військової підготовки, кандидат історичних наук, генерал-майор у відставці;

- Бадюк Юрій Іванович – учасник бойових дій на сході України;

- Мукан Ігор Сергійович – учасник бойових дій на сході України.

Виступаючі розповідали  про героїзм, мужність та відвагу наших солдат.

Студенти привітали сильну половину людства зі святом і побажали здоров’я, добра, миру і злагоди.

12-10-2017

Безкоштовні підготовчі курси до вступу

До уваги випускників 9-х та 11-х класів! Буковинський університет оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси до вступу. Програма курсів передбачає вивчення таких дисциплін: українська мова та література, математика, історія України. Заняття проходять щосуботи. Тривалість навчання - 7 місяців. Слухачі підготовчих курсів мають переваги під час вступу до вищого навчального закладу. Звертатися до приймальної комісії.

Сучавський університет, літня школа

Протягом одного тижня наші студенти взяли участь у літній школі, в рамках гранту, яка мала місце в Університеті імені Стефана Великого у Сучаві, де студенти мали змогу спвіпрацювати із сучавськими викладачами, прослухати курс лекцій про культуру Північної та Південної Буковини за спільної участі студентів з м. Бельци та м. Кишинів, Молдова

Вітання з святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Суворий закон, але закон. Конкурс на краще знання прислів’їв та приказок на правову тематику

11 жовтня відбувся конкурс знавців українського фольклору серед студентів юридичного факультету

Конкурс серед студентів Erasmus+ mobility of students

Оголошується конкурс серед студентів 2-5 курсу Буковинського університету на навчання в рамках стипендіальної програми Erasmus+ mobility of students. Навчання відбуватиметься у ВУЗі-партнері: університет "Штефан Чел Маре", м. Сучава (Румунія) протягом 5-х місяців весняного семестру.