12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

12 березня  на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін (зав. кафедрою Утєхін І.Б.) відбулося засідання круглого столу з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, у якому взяли участь  фахівці  Головного управління держпродспоживслужби у Чернівецькій області  начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Кутиніна Надія Григорівна та головний спеціаліст  Горяніна Ніна Валентинівна, члени наукового студентського гуртка та студенти університету.

13-03-2019

2 вересня – Свято знань!!!

Шановні викладачі та студенти, ПВНЗ «Буковинський університет» гостинно запрошує Вас на Свято знань, яке відбудеться 2 вересня 2019р. о 10:00!

У ПВНЗ "Буковинський університет" продовжено набір на денну та заочну форми навчання!

Після 11 класу на ІІ курс молодшого спеціаліста та 1 курс бакалавра. Здипломом молодшого спеціаліста на бакалаврат та ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста з іншої спеціальності. З дипломом кваліфікованого робітника на ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста. З дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра на магістратуру та ІІ (ІІІ) курс бакалавра з іншої спеціальності.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

Не засмучуйся отримати диплом бакалавра реально!

Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» успішно закінчили навчання за програмою Еразмус+ в Західному Університеті ім. Василя Голдіша м. Арад (Румунія)

Студенти спеціальності «Право» повернулися із семестрового навчання в Західному Університеті ім. Василя Голдіша (Румунія).