12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

12 березня  на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін (зав. кафедрою Утєхін І.Б.) відбулося засідання круглого столу з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, у якому взяли участь  фахівці  Головного управління держпродспоживслужби у Чернівецькій області  начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Кутиніна Надія Григорівна та головний спеціаліст  Горяніна Ніна Валентинівна, члени наукового студентського гуртка та студенти університету.

13-03-2019