Приватний вищий навчальний заклад "Буковинський університет" вітав першокурсників

2 вересня 2018 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвячена початку нового навчального року.

Традиційно кращі студенти університету поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тараса Шевченка.

З вітальним словом до першокурсників звернулися:

• - Манілич Михайло Іванович - президент Буковинського університету.
  • - Гакман Сергій Олексійович - перший заступник начальника Головного управління державної фіксальної служби у Чернівецькій області, батько першокурсника.

Всі бажали першокурсникам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

03-09-2018