“Halloween party” на заняттях з англійської мови

На заняттях з англійської мови провели тематичні ігри присвячені святу All Hallows’ Eve.

Студенти ознайомилися з культурою та традиціями святкування All Saints’ Eve та з захопленням приймали участь у конкурсах.

31-10-2017

Приватний вищий навчальний заклад "Буковинський університет" вітав першокурсників

2 вересня 2018 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвяченап очатку нового навчального року.

Урочистості з нагоди Свята знань - 2018

У ПВНЗ "Буковинський Університет" відбудеться 2 вересня об 11:30 на території корпусу за адресою Дарвіна 2а. Запрошуємо Студентів, батьків та викладачів.

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО НАБІР!

- на освітній ступінь «бакалавр»: - на освітній ступінь «магістр»

Студенти університету у літній школі в Румунії

Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , «Право» взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи» у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.