УВАГА! ПРОДОВЖЕНО НАБІР!

- на освітній ступінь «бакалавр»: - на освітній ступінь «магістр»

Студенти університету у літній школі в Румунії

Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , «Право» взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи» у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.

ВСТУП - 2018

Оплата за 1 рік навчання (для студентів І курсу)

Вручення дипломів випускникам університету 2018

27.06.2018 відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста, бакалавра, молодшого спеціаліста випускникам буковинського університету.

Студенти Коледжу "Буковинський університет" успішно склали ЗНО з української мови!