Олімпіада з математики для учнів загальноосвітніх шкіл

Шановні учні! Запрошуємо Вас взяти участь в 1-ому турі ON-LINE олімпіади з математики. Відповіді просимо надсилати на електронну адресу: Vershyhora17@gmail.com Переможці першого туру будуть запрошені на другий тур, який буде проводитись в університеті. Переможці конкурсу отримають запрошення на навчання в коледж університету.

Шануймо рідне слово!

9 листопада - День української писемності та мови. Щороку в цей день проводиться Всеукраїнський диктант національної єдності, до якого долучилися й усі студенти Буковинського університету

Не лише навчання….

Студенти Буковинського університету живуть не лише заняттями та навчанням.

“Halloween party” на заняттях з англійської мови

На заняттях з англійської мови провели тематичні ігри присвячені святу All Hallows’ Eve.

Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва