Міжнародні стажування на чорноморських курортах Болгарії

Робота і відпочинок студентам, випускникам на чорноморських курортах Болгарії. 28 березня о 18.00 студенти ПВНЗ "Буковинський університет" запрошуються у ресторан "Георг Палац" де відбудеться зустріч з представниками фірми Інтеробмін

Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» відвідують краєзнавчий музей

16 березня студенти першого курсу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» відвідали відділ природи Чернівецького краєзнавчого музею з метою глибшого вивчення світу пернатих рідного краю у зв’язку з Всесвітнім днем птахів, який проходить 1 квітня в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера».

Cтуденти Буковинського університету поринули у світ камерної музики в Чернівецькій обласній філармонії

Всесвітньо відомі композиції Йоганна Себастьяна Баха, Оторіно Респігі, Стіві Уандера, Астора П'яцолли, Лероя Андерсона та Мирослава Скорика прозвучали у виконанні Академічного камерного оркестру «Capriccio» під керівництвом диригента, народного артиста України Павла Чоботова.

Book slam «Вбираючи красу і силу духу рідної землі»

Book slam «Вбираючи красу і силу духу рідної землі» (до 100-річчя з дня народження українського письменника, літературознавця та фольклориста М. Івасюка)

ЗУСТРІЧ З РЕГІОНАЛЬНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ГАЗЕТИ «ВСЕ ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК»

15 березня 2017 року в університеті відбулась зустріч студентів економічного факультету з регіональним представником газети «Все про бухгалтерський облік» Ненько Катериною Мирославівною, де вона ознайомила присутніх із конкурсами та різними акціями, що проводить газета серед студентів навчальних закладів.