Кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін

Кафедру професійних та спеціальних правових дисциплін створено у 2016 році в результаті реорганізації структурних підрозділів університету. До складу кафедри увійшли:

Молдован Валеріан Васильович, професор, кандидат юридичних наук – завідувач кафедри;

члени кафедри:

Полонка Іванна Анатоліївна – кандидат юридичних наук, заступник завідувача кафедри

Гудима Мирослава Мирославівна – кандидат юридичних наук, доцент,

Руснак Леся Михайлівна – кандидат юридичних наук,

Білінська Людмила Володимирівна - викладач кафедри,

Науково-дослідна робота кафедри здійснюється за напрямом «Науково-методичне та методологічне обґрунтування функціонування правових інститутів у позитивній динаміці розвитку інформаційного суспільства».

Кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін забезпечує підготовку студентів з наступних дисциплін: теорія держави і права, актуальні проблеми теорії держави і права, фінансове право, господарське право, державне право зарубіжних країн, державне будівництво та місцеве самоврядування, банківське право, інформаційне право, проблеми філософії права, методологія і організація наукових досліджень, теорія правотворчості, актуальні проблеми фінансового права, міжнародне інформаційне право, актуальні проблеми інформаційного права, свобода як категорія права, філософія влади, конституційне право, цивільний процес, кримінальне право, кримальний процес, проблеми конституційного права, виконавче проваження, нотаріат в Україні, юридична деонтологія, юридична етика та психологія.

Молдован Валеріан Васильович

завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.
Полонка Іванна Анатоліївна

заступник завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.
Руснак Леся Михайлівна

доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.
Гудима Мирослава Мирославівна

Доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.
Білінська Людмила Володимирівна

викладач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.