Кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін

Кафедру професійних та спеціальних правових дисциплін створено у 2016 році в результаті реорганізації структурних підрозділів університету.

До складу кафедри увійшли:

Полонка Іванна Анатоліївна – кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри;

члени кафедри:

Молдован Валеріан Васильович, професор, кандидат юридичних наук;

Пелипчук Світлана Михайлівна – кандидат педагогічних наук, доцент;

Руснак Леся Михайлівна – кандидат юридичних наук, доцент;

Білінська Людмила Володимирівна – викладач кафедри, практикуючий адвокат.

Науково-дослідна робота кафедри здійснюється за напрямом «Розвиток правових інститутів в умовах входження України до глобального інформаційного простору».

Кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін забезпечує підготовку студентів з наступних дисциплін: теорія держави і права, теорія правотворчості, філософія влади, інформаційне право, міжнародне право, міжнародне публічне право, право Європейського Союзу, міжнародний захист прав людини, громадянська освіта, правове регулюванння кадрових документів, загальні правниці компетентності, трудове право, справочинство, право соціального забезпечення, криміналістика, кримінальне право, кримінальний процес, судочинство, проблеми міжнародного кримінального процесу, порівняльне примінальне право, адвокатура України.

За ініціативи викладачів кафедри на юридичному факультеті видається Науково-методичний журнал "Право та педагогіка".

З метою інтеграції науково-дослідної роботи студентів кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін щороку проводить студентську юридичну науково-практичну конференцію із актуальних проблем юриспруденції.

За сприянням співробітників кафедри на юридичному факультеті постійно проводяться  науково-пізнавальні семінари, інтелектуально-правові ігри, брейн- ринги, круглі столи із залученням практитів із різних сфер юриспруденції, відбуваються зустрічі із фахівцями з права - випускниками факультету.

Полонка Іванна Анатоліївна

Завідувач кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін - к.ю.н., доцент Полонка Іванна Анатоліївна.
Молдован Валеріан Васильович

Профксор кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.
Пелипчук Світлана Михайлівна

Доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.
Руснак Леся Михайлівна

доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.
Білінська Людмила Володимирівна

викладач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.