Кафедра комп'ютерних систем і технологій

Кафедра комп’ютерних систем і технологій проводить підготовку фахівців за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

Кафедру комп’ютерних систем і технологій очолює доктор технічних наук, професор, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2017 року Виклюк Ярослав Ігорович.

Викладачі кафедри:

1. Артеменко Ольга Іванівна – доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій, кандидат технічних наук, доцент, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2014 року
  2. Гаць Богдан Миколайович – доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій, кандидат технічних наук, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2014 року.
  3. Гусак Олена Михайлівна – викладач кафедри комп’ютерних систем і технологій, здобувач наукового ступеня кандидата технічних наук
  4. Забідовська Людмила Євгенівна – викладач кафедри комп’ютерних систем і технологій, викладач вищої категорії.

Кафедра комп’ютерних систем і технологій виконує науково-дослідну роботу за темою: «Чинники, моделі та алгоритми сталого розвитку в умовах суперечливих цивілізаційних змін, перманентного переформатування середовища і дії факторів з невизначеними наслідками (регіональний зріз)».

Кафедра забезпечує викладання дисциплін: сучасні комп’ютерні мережі, крос-платформне програмування, веб-технології та веб-дизайн, нейронні мережі, технології захисту інформації, інтелектуальний аналіз даних та ін.

Виклюк Ярослав Ігорович

Завідувач кафедри КСіТ. Доктор технічних наук, професор.
Гаць Богдан Миколайович

Доцент.
Артеменко Ольга Іванівна

Доцент кафедри комп'ютерних систем і технологій.
Забідовська Людмила Євгенівна

.