Кафедра комп'ютерних систем і технологій

Кафедра комп’ютерних систем і технологій проводить підготовку фахівців за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

Кафедру комп’ютерних систем і технологій очолює доктор технічних наук, професор, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2017 року Виклюк Ярослав Ігорович.

Викладачі кафедри:

1. Артеменко Ольга Іванівна – доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій, кандидат технічних наук, доцент, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2014 року
  2. Гаць Богдан Миколайович – доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій, кандидат технічних наук, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2014 року.
  3. Вершигора Валерія Григорівна – доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
  4. Заньковська Валентина Григорівна – доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій, кандидат технічних наук.

Кафедра комп’ютерних систем і технологій виконує науково-дослідну роботу за темою: «Чинники, моделі та алгоритми сталого розвитку в умовах суперечливих цивілізаційних змін, перманентного переформатування середовища і дії факторів з невизначеними наслідками (регіональний зріз)».

Кафедра забезпечує викладання дисциплін: сучасні комп’ютерні мережі, крос-платформне програмування, веб-технології та веб-дизайн, нейронні мережі, технології захисту інформації, інтелектуальний аналіз даних та ін.

Виклюк Ярослав Ігорович

Завідувач кафедри КСіТ. Доктор технічних наук, професор.
Артеменко Ольга Іванівна

Гаць Богдан Миколайович