Кафедра комп'ютерних систем і технологій

Кафедра комп’ютерних систем і технологій проводить підготовку фахівців за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

Кафедру комп’ютерних систем і технологій очолює кандидат технічних наук, доцент, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2014 року Артеменко Ольга Іванівна

Викладачі кафедри:

Виклюк Ярослав Ігорович – професор кафедри комп’ютерних систем і технологій, доктор технічних наук, професор, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2017 року.

Гаць Богдан Миколайович – доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій, кандидат технічних наук, доцент, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2014 року.

Осадчук Сергій Іванович – викладач кафедри комп’ютерних систем і технологій.

Веклич Мар'яна Миколаївна – викладач кафедри комп’ютерних систем і технологій.

Кафедра комп’ютерних систем і технологій виконує науково-дослідну роботу за темою: «Чинники, моделі та алгоритми сталого розвитку в умовах суперечливих цивілізаційних змін, перманентного переформатування середовища і дії факторів з невизначеними наслідками (регіональний зріз)».

Кафедра забезпечує викладання дисциплін: сучасні комп’ютерні мережі, крос-платформне програмування, веб-технології та веб-дизайн, нейронні мережі, технології захисту інформації, інтелектуальний аналіз даних та ін.

Виклюк Ярослав Ігорович

Доктор технічних наук, професор кафедри комп'ютерних систем і технологій.
Артеменко Ольга Іванівна

Завідувач кафедри комп'ютерних систем і технологій.
Гаць Богдан Миколайович

Доцент кафедри комп'ютерних систем і технологій.
Веклич М.М.

Викладач кафедри комп’ютерних систем і технологій.
Осадчук С.І.

Викладач кафедри комп’ютерних систем і технологій.