Student government

Студентський комітет Буковинського університету у своїй роботі керується Положенням про державний вищий заклад освіти, Типовим положенням про органи студентського самоврядування, Законом України «Про вищу освіту».

Діяльність студентського комітету направлена на удосконалення навчально-виховного процесу, орієнтованого на якісне навчання; розкриття творчого потенціалу, духовного і морального виховання студентів; зростання соціальної активності та відповідальності за доручену справу.

Студентський комітет сприяє організації і розвитку художніх колективів, клубів за інтересами, проведення різноманітних заходів. За рішенням студкому традиційними стали:

  • конкурс на кращий великодній кошик;
  • „Козацькі забави";
  • „Міс університету";
  • фестиваль „Коляда".

За сприянням студентського комітету успішно розвивається художня самодіяльність, функціонує вокальна студія „Юність", учасники якої беруть участь у багатьох фестивалях та конкурсах. Так, Сохацький Сергій (економічний факультет) посів І місце у Всеукраїнському фестивалі „Барви осені" (м. Київ), Чук Денис (факультет КСіТ) переміг у Міжнародному благодійному фестивалі „І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій..." (м.Чернівці) та у Всеукраїнському фестивалі „Барви осені" (м.Київ), Житарюк Надія (юридичний факультет) здобула перемогу у міському конкурсі „Студент року-2007", Шевчук Іван (економічний факультет) переміг у міському конкурсі "Студент року-2008". Університетська команда з Брейн-рингу посіла II місце серед студентів ВНЗ III - IV р.а. м.Чернівці.

Студком університету співпрацює з кафедрою фізичного виховання щодо діяльності спортивних секцій, організації і проведення змагань. В навчальному закладі сформовані збірні команди з восьми видів спорту: футбол (чол.), волейбол (жін. і чол.), баскетбол (жін. і чол.), настільний теніс, шахи, легка атлетика. Збірні команди університету беруть участь в обласних Універсіадах серед студентів ВНЗ III - IV р.а., а в VI Універсіаді України навчальний заклад посів III загальнокомандне місце. У 2007р. збірна команда з міні-футболу посіла III місце серед ВНЗ III - IV р.а. м.Чернівці. В цьому ж році на індивідуальних змаганнях з карате студенти університету вибороли II місце.

Традиційними стали „Дні здоров'я", туристичні походи, фізкультурно-оздоровчі заходи. Проводиться багатоступенева спартакіада університету з футболу, волейболу, баскетболу, легкоатлетичного кросу, шахів, шашок, в якій беруть участь всі студенти навчального закладу.